13.06.2017

Marcin Szołajski na Polskim Kongresie Zamawiających

Skuteczna pomoc w postępowaniach przed KIO

Dowiedz się więcej

19 czerwca w Warszawie w Centrum Nauki Kopernik odbędzie się Polski Kongres Zamawiających. Spotkanie to należy do jednych z najważniejszych dla wszystkich udzielających zamówień publicznych. W trakcie prelekcji szczegółowo omówione zostaną nowe trendy, technologie oraz najlepsze praktyki w zarządzaniu wydatkami pochodzącymi ze środków publicznych.

 

Miło nam zakomunikować, że jednym z prelegentów będzie Marcin Szołajski redaktor naczelny portalu KIO24.org. Wystąpi on z prelekcją na temat ”Jak dobrać kryteria wyboru wykonawców”. Podczas prezentacji wysłuchać będzie można cennych case study oraz poznać wskazówki, które pozwolą na lepsze zrozumienie oraz dobranie kryteriów przy wyborze wykonawcy.

 

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj

 
Podziel się artykułem

Marcin Szołajski

Rada Prawny / Redaktor Naczelny

Jestem radcą prawnym z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizuję się w doradztwie z zakresu pozyskiwania Zamówień Publicznych. Prowadzą całościowe działania od analizy dokumentacji przetargowej i pomocy w przygotowaniu oferty, przez udział w negocjacjach umów z Zamawiającym, po uczestnictwo w procesach realizacji zamówień. Przeprowadzam także Klientów przez procedury odwoławcze przed Krajową Izbą Odwoławczą i Sądami Okręgowymi. Jestem praktykiem i dzielę się swoim doświadczeniem i wiedzą, prowadząc liczne szkolenia z tematyki KIO, a także portal KIO24. 

Przeczytaj więcej o autorze

Portal prowadzi

KIO24 sp. z o.o.
ul. Zajęcza 15
00-351 Warszawa